Druk na płótnie (canvas)

Za pomocą drukowania na płótnie możesz zrealizować swoje najbardziej niezwykłe i kreatywne pomysły.

Wydruki wielkoformatowe na materiałachDruk UV 1440 dpi szerokość 3,2 m PLN/m2
do 50m2od 50m2
Płótno (Canvas) *53,944,9

Twoje ulubione zdjęcia, ilustracje lub obrazy można wydrukować i wykorzystać jako detal wnętrza lub pełnoprawne arcydzieło, które może ozdobić każde pomieszczenie.

W przeciwieństwie do tradycyjnego druku cyfrowego czy fotograficznego, druk na płótnie polega na zachowaniu oryginalnej faktury gęstej tkaniny – wygląda ona bardzo atrakcyjnie i solidnie. Po skończeniu płótno naciągnięte na blejtram i ozdobione ramką będzie świetnym prezentem.

Intprint od wielu lat zajmuje się produkcją i drukiem materiałów drukarskich, w tym drukiem na płótnie.

Cenimy sobie naszą reputację i ze swojej strony gwarantujemy:

  • Doskonała jakość gotowych produktów. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu i jesteśmy pewni stabilności obrazu i doskonałego odwzorowania kolorów.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta. Pracownicy firmy doskonale zrozumieją Cię i zrealizują każdy Twój pomysł – obróbka obrazu, dekoracja w określonym stylu artystycznym i tworzenie kolaży to dla nas tylko radość.
  • Elastyczna polityka cenowa i koncentracja na kliencie. Bądź pewny, że w każdej sytuacji znajdziemy kompromis.

Terminowo realizowane zamówienia, poważne podejście do ulubionego biznesu i przystępne ceny to nasze atuty. Intprint wydrukuje na płótnie i ułoży dowolne obrazy w najlepszy możliwy sposób – będziesz zadowolony z naszej współpracy.