IntPrint - Drukarnia wielkoformatowa
Intprint Rabaty
  1. pl
  2. en
  3. de
  4. fr
Papier citylight

Papier citylight

Odznacza się wysokim stopniem przepuszczalności światła. Papier citylight służy przede wszystkim do podświetlenia reklamy. Z uwagi na charakterystyczną gramaturę oraz wykończenie materiału produkt zapewnia wysoki stopień estetyczny reklamy. Rzucany na jego powierzchnię strumień światła akcentuje grafikę oraz treści promocyjne. W efekcie wizualnym widoczny jest bardzo wyrazisty kontrast oraz mocne nasycenie barw.

 

Z uwagi na swoje właściwości papier citylight wyróżnia szerokie zastosowanie. Powszechnie wykorzystywany jest w reklamie zewnętrznej, w szczególności w miejscach o dużej intensywności ruchu takich jak:

  • stacje metra, dworce, lotniska;

  • centra handlowe, supermarkety;

  • centra miast, okolice najważniejszych atrakcji i zabytków;

  • deptaki, promenady;

  • inne.


Wykorzystywany jest głównie w zamkniętych gablotach bądź innych formach ekspozytorów, przede wszystkim z uwagi na stosunkowo niską wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych (w szczególności wodę). Może być wykorzystywany także jako element popularnych w ostatnim czasie tzw. mebli miejskich. Grupę docelową tego rodzaju reklamy stanowi bardzo szerokie grono konsumentów, którzy korzystają ze środków komunikacji miejskiej i eksplorują przestrzeń miast. Zaliczają się do nich również te osoby, które w ograniczonym stopniu mają kontakt z internetem bądź telewizją. Stosujemy przy tym technikę druku solwentowego, UV i lateksowego.

Gotowe produkty wykazują się rozdzielczością 300, 600 bądź 1200 dpi – w zależności od wybranego rodzaju.

09 lipca 2018