IntPrint - Drukarnia wielkoformatowa
Intprint Rabaty
  1. pl
  2. en
  3. de
  4. fr
Papier blueback

Papier blueback

Charakteryzuje się zastosowaniem specjalnego, niebieskiego podkładu izolującego od podłoża. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie ochrony powierzchni zadrukowanej przed wilgocią pochodzącą z nawierzchni, na której element został umieszczony. Ponadto wykorzystane w tym produkcie podłoże ogranicza do minimum przepuszczalność światła. Jest to doskonały filtr chroniący przed ewentualnym prześwitem elementów znajdujących się na podłożu (także wcześniejszych reklam). Materiał odznacza się wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych takich jak woda czy promieniowanie słoneczne.

 

Produkt z uwagi na swoje właściwości oraz charakterystyczną strukturę stosowany jest przede wszystkim w reklamie zewnętrznej. Papier blueback znajduje zastosowanie do tworzenia:

  • bilboardów;

  • tablic informacyjnych i ogłoszeniowych;

  • plakatów reklamowych.


Produkty przygotowane na papierze blueback stanowią jedną z najbardziej ekonomicznych form reklamy, która jednocześnie dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców. Można ją spotkać w pobliżu ciągów komunikacyjnych w miastach i przy najważniejszych trasach krajowych. Duże rozmiary zapewniają jej dobrą widoczność nawet w terenie zabudowanym.

 

Przygotowujemy papier blueback w wariancie o szerokości do 1,6 m oraz rozdzielczości 300 dpi. Wykorzystujemy przy tym druk solwentowy, który zapewnia dobre odwzorowanie barw i wyraźny obraz.

09 lipca 2018