O firmie

O firmie

Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, a nasza oferta wyróżnia się na polskim rynku. Jednocześnie gwarantujemy najwyższą jakość, przystępne ceny i przejrzyste warunki współpracy. Materiały reklamowe, przygotowane za pomocą naszego parku maszynowego to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią najwyższą jakość. Trzy najważniejsze zalety, jakimi wykazują się nasze wydruki wielkoformatowe to: trwałość, dokładne odwzorowanie kolorów oraz szeroki zakres stosowania. Wybór powierzchni jest praktycznie nieograniczony: tkanina banerowa, papier, siatka, folia itd.

W naszej pracy wykorzystujemy druk lateksowy, solwentowy, mildsolwentowy oraz uv. Wykonane w tych wariantach produkty są odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak słońce, woda lub wiatr. Mogą Państwo być pewni, że reklama będzie się prezentowała wyśmienicie na dowolnej powierzchni reklamowej. Odbiorcę zaskoczą żywe barwy, które nie wyblakną z czasem. Gwarantujemy, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dbamy, żeby spełniało ono Państwa oczekiwania. Bierzemy na siebie cały proces: począwszy od przygotowania makiety aż po uszlachetnianie gotowych produktów, cięcie i zgrzewanie.

Co stoi za naszymi działaniami?

Przede wszystkim doświadczenie… Zatrudniamy specjalistów z długą praktyką w branży poligraficznej, w szczególności z wiedzą na temat realizacji zleceń druku wielkoformatowego. Personel naszej drukarni tworzą osoby, które posiadają wiedzę praktyczną i teoretyczną. Dzięki temu nie tylko potrafią prawidłowo wykonać każde zlecenia, ale także mogą doradzić w zakresie doboru odpowiedniego produktu oraz techniki.

Ponadto zaplecze… Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym. Zaplecze technologiczne stanowią urządzenia pozwalające na wykonanie druku solwentowego, lateksowego oraz uv w dużych wymiarach. Ich niezawodne działanie pozwala na stworzenie produktów o nasyconych kolorach, utrzymujących efekt wizualny przez długie lata.

Dostarczamy gotowe produkty nie tylko na terenie Warszawy i okolic, ale do wszystkich regionów Polski i Europy.