99,00 zł
111,00 zł
138,00 zł
157,00 zł

Stojaki reklamowe Roll-Up zamów w Warszawie w drukarni wielkoformatowej Intprint

Podczas targów, konferencji czy handlu zwykłego bardzo ważne jest, aby reklamować swoje produkty w pobliżu. Pomoże to znacznie zwiększyć przepływ osób zainteresowanych i zwiększyć zyski przedsiębiorstwa.

Dzięki stojakom reklamowym Roll-UP możesz bardzo szybko i łatwo zainstalować reklamy w dowolnej przestrzeni

Cechy stojaków Roll-Up

Nowoczesne, funkcjonalne i wygodne stojaki reklamowe roll-up dostarczane są w komplecie z metalowym masztem, winylowym płótnem reklamowym i torbą transportową. Umożliwia to bardzo szybką adaptację dowolnej konstrukcji reklamowej, instalując ją wewnątrz lub na zewnątrz.

Obudowa składa się z metalowej kasety wykonanego z anodowanego aluminium oraz bloku sprężynowego umieszczonego na dole.

Płótno pod baner reklamowy jest zwinięte w grubą rolkę. Sprężyny elastyczne umożliwiają szybkie otwarcie plakatu poprzez zabezpieczenie go klipsem.

Konstrukcja mobilna roll-up ma następujące cechy:

 • wytrzymałość;
 • trwałość;
 • niska waga;
 • kompaktowy składany format;
 • możliwość szybkiej instalacji;
 • regulowana wysokość;
 • szybka adaptacja do każdych warunków.

Stojak roll-up jest bardzo kompaktowy. Roll-up łatwo się składa i mieści się w torbie do transportu. Każdy może zainstalować strukturę banerową w ciągu 1 minuty. Waga projektu z banerem nie jest duża. Ułatwia to transport lub ręczne przenoszenie go na dowolną wystawę lub miejsce targowe.

Rodzaje stojaków roll-up

Roll-upy są bardzo popularne na całym świecie. Konstrukcje banerów mobilnych roll-up są praktyczne, łatwe w użyciu, przechowywaniu i transporcie.

Płótno banerowe z informacjami reklamowymi można łatwo zwinąć do kompaktowej kasety umieszczonej wewnątrz kasety, a następnie umieścić w tubie. Niektóre modele są dostarczane z torbą z wewnętrzną uszczelką. Chroni to całą konstrukcję rollupa przed uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

 • Stand roll-up ekonomiczny
 • Stand Roll-up standardowy

 Płótno wkładają do metalowej obudowy, a następnie mocują na stojaku. Małe rozkładane nóżki zapewniają dobrą stabilność całej konstrukcji reklamowej. 

 • Stand Roll-up ekskluzywny
 • Mobilny Roll-up luksusowy

Posiada solidny metalowy maszt składający się z 1-3 segmentów oraz kasetę na dwóch wspornikach. U góry płótno zabezpieczone jest mocnym klipsem.

 • Funkcjonalny stand Roll-up dwustronny

Informacje reklamowe mogą znajdować się po obu stronach stoiska. Umożliwia to więcej odczytów. Bloki o różnej treści można umieszczać po różnych stronach.

Baner rolowany może być wykorzystywany jako samodzielna platforma reklamowa w centrach handlowych, lobby hoteli i kin, kawiarni czy restauracji.

Kompaktowość, wygoda i praktyczność – to cechy charakterystyczne stojaków reklamowych typu Roll-up, które są szeroko obecne w światowym biznesie reklamowym.

Mobilny stojak Roll-up to najlepsza opcja pod reklamę, która jest wykorzystywana na różnego rodzaju sympozja, zloty, konferencje, prezentacje i inne imprezy. Pozwala to znacznie zwiększyć obroty i przyciągnąć duży przepływ odwiedzających, poprawiając zyskowność i rentowność przedsiębiorstwa.