IntPrint - Drukarnia wielkoformatowa
Intprint Rabaty
  1. pl
  2. en
  3. de
  4. fr
Fototapety

Fototapety

Stanowią ciekawą dekorację wnętrza. Pozwalają na zachowanie indywidualności. Fototapety są wykorzystywane coraz powszechniej jako element aranżacji przestrzeni zarówno w mieszkaniach, jak i w obiektach usługowo-handlowych bądź biurowych. Tworzą powierzchnię o walorach estetycznych, którą można uzyskać w bardzo krótkim czasie i bez ponoszenia wysokich kosztów. Wzbogacają przestrzeń o ciekawy dodatek. W kilka chwil odświeżają wygląd pomieszczenia i pozwalają zmienić diametralnie jego charakter.

 

Fototapety są stosowane z reguły do dekorowania powierzchni ścian. Jednak materiał, na którym powstają, można z powodzeniem wykorzystać do pokrycia innych powierzchni, np. lad recepcyjnych, drzwi, frontów mebli. Materiał jest lekki, co ułatwia montaż i można go w prosty sposób przytwierdzić do niemal każdego podłoża.

 

Wykonujemy wysokiej jakości fototapety. Stosujemy druk lateksowy z uwagi na jego wysoką odporność na czynniki zewnętrzne oraz doskonałe walory estetyczne. Druk lateksowy zapewnia dokładne odwzorowanie barw i wyraziste linie. Możemy wykonywać fototapety na materiale o szerokości do 1,37 m. Przygotowujemy materiały w oparciu o dostarczone nam pliki graficzne. Dzięki temu nasi klienci mogą tworzyć aranżacje o indywidualnym charakterze, dostosowanym do gustów i potrzeb. Wykonane przez nas produkty odznaczają się zachowaniem wyjątkowej szczegółowości. Na obrazie widoczne są wszystkie detale.

09 lipca 2018