1. pl
  2. en
  3. de
  4. fr
IntPrint - Drukarnia wielkoformatowa
Intprint Rabaty
Fototapety

Fototapety

Stanowią ciekawą dekorację wnętrza. Pozwalają na zachowanie indywidualności. Fototapety są wykorzystywane coraz powszechniej jako element aranżacji przestrzeni zarówno w mieszkaniach, jak i w obiektach usługowo-handlowych bądź biurowych. Tworzą powierzchnię o walorach estetycznych, którą można uzyskać w bardzo krótkim czasie i bez ponoszenia wysokich kosztów. Wzbogacają przestrzeń o ciekawy dodatek. W kilka chwil odświeżają wygląd pomieszczenia i pozwalają zmienić diametralnie jego charakter.

 

Fototapety są stosowane z reguły do dekorowania powierzchni ścian. Jednak materiał, na którym powstają, można z powodzeniem wykorzystać do pokrycia innych powierzchni, np. lad recepcyjnych, drzwi, frontów mebli. Materiał jest lekki, co ułatwia montaż i można go w prosty sposób przytwierdzić do niemal każdego podłoża.

 

Wykonujemy wysokiej jakości fototapety. Stosujemy druk lateksowy z uwagi na jego wysoką odporność na czynniki zewnętrzne oraz doskonałe walory estetyczne. Druk lateksowy zapewnia dokładne odwzorowanie barw i wyraziste linie. Możemy wykonywać fototapety na materiale o szerokości do 1,37 m. Przygotowujemy materiały w oparciu o dostarczone nam pliki graficzne. Dzięki temu nasi klienci mogą tworzyć aranżacje o indywidualnym charakterze, dostosowanym do gustów i potrzeb. Wykonane przez nas produkty odznaczają się zachowaniem wyjątkowej szczegółowości. Na obrazie widoczne są wszystkie detale.

09 lipca 2018