IntPrint - Drukarnia wielkoformatowa
Intprint Rabaty
  1. pl
  2. en
  3. de
  4. fr
Folia samochodowa

Folia samochodowa

Odznacza się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne. Pozwala na wyróżnienie pojazdu w tłumie. Folie samochodowe są przeznaczone do oklejenia całości auta bądź tylko jego elementów. Zwiększają estetykę i pozwalają nadać indywidualnego charakteru pojazdom. Mogą służyć do celów dekoracyjnych, do zmiany koloru auta. Folia samochodowa może być zastosowana również jako element promocji, np. na pojazdach służbowych. Materiał wzbogacony zostaje wówczas o treści i grafikę reklamową.

 

Dzięki zastosowaniu folii samochodowej możliwa jest duża dowolność. Zadrukowywane powierzchnie mogą mieć wykończenie matowe bądź błyszczące. Przygotowujemy materiały jednolite i jednokolorowe oraz wersje bardziej zróżnicowane, wielobarwne z interesującymi deseniami. Takie rozwiązanie pozwala za niewielką cenę odmienić wizualnie auto i uczynić z niego unikatowy model. Ponadto folia samochodowa zabezpiecza blachy pojazdu przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem czynników atmosferycznych.

 

Realizujemy zamówienia w oparciu o druk lateksowy. W zależności od wybranego rozwiązania gotowe produkty odznaczają się odmiennymi parametrami w zakresie rozdzielczości.

Proponujemy folie samochodowe o rozdzielczości grafiki na poziomie 1200 dpi. Możliwość wyboru pozwala na dostosowanie do planowanego zastosowania produktu parametrów oraz ceny.

09 lipca 2018