Druk wielkoformatowy w Warszawie

Druk wielkoformatowy, druk solwentowy lub druk uv w drukarni Intprint w Warszawie.

Druk wielkoformatowy i druki personalizowane to technologiczna metoda nanoszenia wzoru kolorystycznego na materiały typu rolkowego metodom druk solwentowy, lub druk uv. Unikalną cechą takiego nadruku jest doskonała jakość gotowego obrazu. Wydruki wielkoformatowe stosuje się kilka rodzajów atramentów, a mianowicie atrament solwentowy, atrament ekosolwentowy, atrament lateksowy i atrament na bazie wody.

Druk wielkoformatowy – metoda druk solwentowy lub druk uv pozwala w krótkim czasie wytwarzać produkty reklamowe i informacyjne o różnej wielkości, w tym szczególnie duże.

Tą metodą produkowane są:

Stosując druk wielkoformatowy zdobią witryny sklepowe, tworzą szyldy, ozdabiają pojazdy i tak dalej. Druki personalizowane są również banery jako najpopularniejszy i najbardziej pożądany rodzaj reklamy.

W formacie podstawowych materiałów, na które nanoszony jest druk wielkoformatowy, druk solwentowy lub druk uv, rzemieślnicy używają papieru fotograficznego, folii samoprzylepnej, płócien banerowych, siatka mesh, płótna, a nawet tapet o dowolnej strukturze.

W druku wielkoformatowym zadrukowana powierzchnia, w zależności od użytego materiału, może mieć ponad trzy metry szerokości (mniejszy bok). W przypadku szczególnie dużych obrazów, takich jak uliczne billboardy, stosuje się klejenie.

W przypadku małych form, na przykład plakatów lub naklejek, stosuje się cięcie technologiczne (cięcie). Technologia ta pozwala na produkcję materiałów informacyjnych i reklamowych o dowolnej wielkości.

Druk wielkoformatowy, druk uv i druki personalizowane wewnętrzny w drukarni Intprint.

Charakterystyczne cechy i obszary zastosowania druku wewnętrznego.

Kiedy ktoś wspomina o drukowaniu wnętrz – na przykład druk na papierze plakatowym citylight – ma to najczęściej na myśli druk wielkoformatowy lub wydruki wielkoformatowe o wysokiej rozdzielczości (standard tutaj to 1440 dpi). Znana jest również jako fotograficzna.

Tak śmiała nazwa zawdzięcza się temu, że jakość obrazu w takim druki personalizowane wspierany przez druk wielkoformatowy jest bardzo zbliżona do tego, co zwykle obserwuje się na fotografiach drukowanych na papierze, banerze, siatka mesh. Tak wysoka rozdzielczość nadaje ostatecznemu obrazowi taką wyrazistość, że nawet przy bliższym przyjrzeniu się obraz nie posiada widocznych defektów! Częściowo wynika to z zastosowania specjalnego rodzaju tuszu, zwykle stosowanego w tego typu druku – druk uv.

Mowa oczywiście o eko-rozpuszczalniku, który niemal w niczym nie ustępuje swymi właściwościami, jak trwałość i stopień przenoszenia koloru rozpuszczalnikowi, czyli jednemu z obszarów zastosowań, jakim jest np. druk plakaty lub druk banerów reklamowych.

Ponadto należy zauważyć, że w przeciwieństwie do rozpuszczalnika, eko-rozpuszczalnik jest ogólnie uznawany za całkowicie nieszkodliwy dla ludzi. Ten czynnik jest niezaprzeczalną zaletą takiego tuszu, jeśli celem jego zastosowania jest dekoracja wnętrz pomieszczeń mieszkalnych w druku wielkoformatowym.

Warto również zwrócić uwagę na znaczną zmienność materiałów użytych w takim druk wielkoformatowy, tkanina lub tekstylia, siatka mesh, baner, folia, płótno, papier fotograficzny – wybór jest tu bardzo szeroki. Ogólnie mówiąc, druk wewnętrzny obejmuje bardzo szeroki zakres zastosowań w reklamie i dekoracji, ponieważ wykorzystywany jest głównie do ozdabiania pomieszczeń o szerokiej gamie profili, od ogromnych powierzchni handlowych po przytulne pokoje dziecięce.

Rzeczywiście, w dzisiejszych czasach drukowanie wnętrz na folii jest popularne w dekoracji mieszkań, ponieważ można je wykorzystać do wykonania nawet tak egzotycznych elementów wystroju, jak „fartuchy” kuchenne, czy do projektowania ścian do kabin prysznicowych. Druk na folii znajduje również zastosowanie w produkcji konstrukcji oświetleniowych i iluminacji, a także naklejek.

Banery w druku wielkoformatowym w drukarni Intprint – jasna i trwała reklama Twoich produktów.

Tkanina banerowa z to rodzaj reklamy wewnętrznej i zewnętrznej drukowanej na specjalnej tkaninie. Dodatkowo może służyć jako nośnik informacji.

Gdzie są używane druk wielkoformatowy banerów reklamowych z drukom wielkoformatowym?

Zakres ich stosowania jest wystarczająco szeroki. Wydruki banerów wielkoformatowe polecane jest tym, którzy potrzebują:

  • transparenty;
  • tkanina banerowa z drukom ;
  • stojaki na gabloty i dekorację pomieszczeń;
  • stoiska wystawiennicze.

Ponieważ tego typu reklama wykonana jest z wytrzymałej tkaniny banerowej, będzie odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i będzie trwała przez długi czas.

Druk wielkoformatowy – odmiany tkanin banerowych.

We współczesnej praktyce stosowane są 2 rodzaje druk banerów: baner powlekany i baner laminowane.

Wersja odlewana wykonana jest ze szczególnie wytrzymałego płótna. Jest odpowiedni dla tych, którzy chcą zamówić tkaniny banerowy z drukom do użytku na zewnątrz. Reklama będzie trwać co najmniej 3 lata nawet w trudnych i agresywnych warunkach klimatycznych. Możesz umieścić informacje o swoim sklepie na ulicach miasta i nie martwić się o bezpieczeństwo płótna.

Laminowane banery z druki personalizowane są mniej odporne na wpływy zewnętrzne. Lepiej jest instalować je na terenie centrów handlowych i innych lokali. Ze względu na niską cenę opcja ta będzie idealna do zamieszczania informacji o promocjach i ofertach specjalnych. Niezależnie od tego, jaki rodzaj banerów wybierzesz, dokładnie rozważ wybór ich producenta. Przecież wysokiej jakości druk to klucz do sukcesu kampanii reklamowej i gwarancja, że ​​informacja dokładnie trafi do grupy docelowej.

Drukarnia Intprint oferuje usługi produkcji reklam pod klucz – Druk banerów reklamowych, siatce mesh, folii samoprzylepnej, plakatów reklamowych i więcej. Pracownicy firmy rozwiążą wszystkie możliwe kwestie: od stworzenia koncepcji projektowej po montaż oczek i łączników na gotowym płótnie.

Wszelkie wydruki wielkoformatowe wykonujemy wyłącznie na wytrzymałej i wysokiej jakości tkaninie odpornej na uszkodzenia. Kolory zachowują swoją jasność nawet po długim wystawieniu na słońce lub deszcz.

Wśród innych zalet firmy Intprint.pl są następujące:

  • Podczas pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu drukarskiego.
  • Możliwość wykonania pilnego druku banerów.
  • Wszyscy pracownicy mają duże doświadczenie i potrafią obsłużyć nawet najbardziej złożone zamówienia.
  • Przystępne ceny usług.

Zwracamy szczególną uwagę do produktow po druku. Żywotność ogłoszenia zależy bezpośrednio od prawidłowego zamocowania. Specjaliści z Intprint.pl zamontują na płótnie liny i oczka lub zamontują „kieszenie”, które pozwolą przymocować baner nawet na najbardziej nierównej powierzchni.

Nasza drukarnia wielkoformatowa Intprint, może drukować również na innych materiałach, takich jak:
Druk na tkaninach | Druk na banerze odblaskowym |  Druk na tapecie | Druk na płótnie (canvas) | Druk na PCV | Druk na pleksi | Druk na dibondzie | Druk uv na płaskoFlagi reklamowe | Flagi firmowe | Ścianki Pop-Up

Ceny za druk wielkoformatowy (druk solwentowy, druk uv), Druk banerów można zamówić w drukarni wielkoformatowej Intprint pod adresem Cennik.