Druk na folii magnetycznej

Druk na folii magnetycznej i naklejki magnetyczne w Warszawie w tanich cenach.

Materiały magnetyczne pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno. Jesteśmy jedną z niewielu firm, które profesjonalnie zajmują się tymi materiałami. Możemy wykonać kalendarze magnetyczne, plakaty, afisze, naklejki na samochód i po prostu magnesy. Specyfika zastosowania jest bardzo szeroka. Ich mobilność i wysokie właściwości magnetyczne umożliwiają mocowanie do dowolnej powierzchni metalowej i łatwy demontaż. Druk UV na folii magnetycznej (naklejki magnetyczne, Naklejki magnetyczne na samochód, Folia magnetyczna, Druk na cienkiej folii magnetycznej, Druk na magnesie arkuszowym, Magnesy) – winylu, papierze, folii, taśmie – pozwala na wykonanie wysokiej jakości obrazu do każdego zadania. Aby uzyskać szczegółowe porady dotyczące drukowania na arkuszach magnetycznych, wystarczy skontaktować się z naszymi menedżerami.

Wysokiej jakości druk na foliach magnetycznych UV lub naklejki magnetyczne, Druk na cienkiej folii magnetycznej, Druk na magnesie arkuszowym: 1440 dpi

Czynniki wpływające na koszt produktu końcowego: Wielkość (rozmiar) zamówienia, charakterystyka i koszt materiału, produkcja elementów złącznych, rozdzielczość druku, postpress, terminy

Druk na folii magnetycznej (Druk Naklejek Magnetycznych, Naklejki magnetyczne na samochód, Druk Naklejek Magnetycznych, naklejki magnetyczne, Folia magnetyczna, Druk na cienkiej folii magnetycznej, Druk na magnesie arkuszowym, Magnesy) stał się ostatnio dość popularny. Wytrzymałość w połączeniu z doskonałymi właściwościami plastycznymi umożliwiła znalezienie wielu zastosowań dla winylu magnetycznego. Na przykład, jest niemal idealny do nanoszenia różnych rysunków, tekstów i obrazów. Druk na magnetycznej folii winylowej staje się z roku na rok coraz częściej zamawianą usługą, a skala zastosowań tego wygodnego i nowoczesnego materiału rośnie lawinowo.

To nie przypadek, że winyl magnetyczny otrzymał inną nazwę, która najtrafniej oddaje jego istotę – miękki magnes. Jest stosunkowo tani w produkcji, bezpieczny pod względem najbardziej rygorystycznych wymagań środowiskowych, nie ulega korozji i nie ulega deformacji pod wpływem ekstremalnych temperatur. Folia magnetyczna jest produkowana w rolkach, które mogą być klejone lub powlekane folią PVC. Pod względem strukturalnym magnes miękki jest “pastą ptysiową”, w której folia polimerowa jest sprasowana z ferrytem, tj. proszkiem magnetycznym, pod ciśnieniem. Cena takiego materiału zależy bezpośrednio od grubości arkusza i właściwości magnetycznych, jakie posiada. Drukowanie na folii magnetycznej (winylowej, naklejki magnetyczne) i taśmie jest skomplikowanym procesem technologicznym. Można również zamówić drukowanie dużych zdjęć na materiale magnetycznym.

Druk Naklejek Magnetycznych lub Druk na cienkiej folii magnetycznej w Intprint.

Jak już wspomniano, zakres zastosowań miękkich blach magnetycznych jest ogromny. Jest on aktywnie wykorzystywany w druku UV (Druk Naklejek Magnetycznych, naklejki magnetyczne, Folia magnetyczna, Druk na cienkiej folii magnetycznej, Druk na magnesie arkuszowym, Magnesy). Na tym materiale drukuje się szeroką gamę pamiątek, z których najbardziej popularne są wszelkiego rodzaju magnesy z różnymi obrazkami. Druk na arkuszach (foliach, naklejki magnetyczne) magnetycznych, jak również każdy druk na podłożu magnetycznym, stał się już niezbędny przy tworzeniu i projektowaniu różnych stojaków i materiałów do pomocy wizualnych. Właściwości magnetyczne winylu doskonale nadają się jako podstawa do tworzenia kalendarzy, wizytówek itp. Często do tworzenia materiałów zawierających symbole firmowe wykorzystuje się druk na magnetycznym nośniku winylowym. Takie oryginalne przedmioty doskonale nadają się na przykład na drobne i miłe upominki dla gości i klientów firmy.

Zalety takiego materiału zostały w pełni docenione przez specjalistów, których zadaniem jest organizowanie i prowadzenie różnego rodzaju kampanii i imprez reklamowych. Z pomocą miękkiego magnesu można zrobić wiele: wykonać i szybko zmienić plakaty z reklamami w metrze i miejscach publicznych, powiesić menu w kawiarniach i restauracjach, kilka razy dziennie zmieniając ceny i asortyment dań, aby ogłosić wystawę wydarzeń i promocji w punkcie sprzedaży. Nadruk na taśmie magnetycznej (winylowej, Naklejki magnetyczne na samochód, Druk Naklejek Magnetycznych, naklejki magnetyczne, Folia magnetyczna, Druk na cienkiej folii magnetycznej, Druk na magnesie arkuszowym, Magnesy) jest trwały, może być używany przez długi czas i jest łatwy w montażu i demontażu. Nie wspominając o tym, że magnes miękki można stosować na prawie każdej metalowej powierzchni, a do montażu plakatów nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności ani duża siła fizyczna.

Na szczególną uwagę zasługuje druk na folii magnetycznej oraz taka gałąź nowoczesnej reklamy, jak druk na papierze magnetycznym.

Druk magnetyczny (Druk Naklejek Magnetycznych, naklejki magnetyczne, Folia magnetyczna, Druk na cienkiej folii magnetycznej, Druk na magnesie arkuszowym, Magnesy) jest wystarczająco rozpowszechniony we współczesnym świecie, a jego popularność rośnie z każdym rokiem. Oczywiście, główne zastosowanie tego rodzaju druku obserwuje się w branży reklamowej. Na przykład coraz częściej można spotkać się z drukiem plakatów, które nie są wykonywane na tradycyjnym papierze, a na magnetycznym. Dlaczego tak się dzieje? Po pierwsze, taki plakat jest dość oryginalny i dlatego zapada w pamięć. Po drugie, “wizytówkę” na podłożu magnetycznym trudno zgubić w stosie podobnych wizytówek wydrukowanych na tradycyjnym papierze (naklejki magnetyczne, Naklejki magnetyczne na samochód). Jest bardziej prawdopodobne, że zostanie on dołączony do jednostki systemu komputerowego, a informacje o kliencie lub partnerze biznesowym będą zawsze widoczne.

Innym obszarem, w którym druk na folii magnetycznej może przynieść wyraźne korzyści reklamowe, jest produkcja magnesów kalendarzowych. Wizualne przedstawienie miesięcy roku jest obecnie atrybutem prawie każdego domu i biura. Oznacza to, że kolorowy kalendarz może nie tylko wyświetlać bieżący tydzień roku, ale także przekazywać istotne i użyteczne informacje potencjalnym klientom i kontrahentom. Skuteczna reklama przez cały rok to efekt, o którym marzy niemal każdy, kto jest zainteresowany promocją swoich towarów i usług.

Naklejki magnetyczne na samochód i lodówkę.

Innym przykładem takiego marketingu jest dostawa żywności do domu i biura. Usługa ta jest obecnie bardzo powszechna, nie tylko w Warszawie, ale także w wielu dużych i średnich miastach, a także w innych krajach. A w tej branży druk na folii magnetycznej lub druk na magnetycznym papierze fotograficznym, jak pokazują analizy, jest wykorzystywany w stu procentach. Wraz z zamówieniem każdy klient otrzymuje ulotkę na nośniku magnetycznym, zawierającą numer telefonu i adres firmy dostarczającej jedzenie na zamówienie. Z reguły ten mały i kolorowy nośnik reklamowy umieszcza się na lodówce. A gdy następnym razem zajdzie potrzeba dostarczenia żywności do domu lub miejsca pracy, kwestia wyboru dostawcy zostanie praktycznie rozwiązana na korzyść tych, którzy umiejętnie wykorzystali Druk Naklejek Magnetycznych, naklejki magnetyczne, Folia magnetyczna, Druk na cienkiej folii magnetycznej, Druk na magnesie arkuszowym, Magnesy, Naklejki magnetyczne na samochód).

Możesz być zainteresowany naszymi innymi produktami i usługami:
Druk banerów reklamowych | Druk na siatce mesh | Druk na banerze frontlit powlekany | Druk na folii samoprzylepnej | Druk na folii okiennej one way vision | Druk na banerze odblaskowymDruk na PCV | Druk na dibondzie | Flagi reklamowe | Roll-up reklamowe | Ścianki Pop-Up | Flagi firmowe | Druk na tkaninach | Druk wielkoformatowy

Wszystkie ceny i nasze produkty można znaleźć w cenniku.