Druk na banerze odblaskowym reklamowy

Baner odblaskowy reklamowy – reklama, która jest aktywna nie tylko w dzień, ale także zauważalna w nocy w Intprint.

Od kilku lat rośnie zainteresowanie materiałami odblaskowymi. Są to zarówno wszelkiego rodzaju folie odblaskowe z podkładem samoprzylepnym (branding samochodów, znaki drogowe, stele, szyldy) jak i nadruk na banerze odblaskowym (Baner odblaskowy reklamowy, Banery odblaskowe️, Baner odblaskowy).

Poniżej znajduje się koszt wydruku Banery odblaskowe️

Mogą Państwo zamówić druk na banerze odblaskowym w poniższym formularzu online, a nasi menedżerowie skontaktują się z Państwem.  Głównym urokiem nadruku na banerze odblaskowym jest jego pełna autonomia i względna taniość.

  Baner odblaskowy reklamowy to tkanina winylowa pokryta folią z soczewkami mikropryzmatycznymi na wierzchu. Skład takiej folii obejmuje fizyczną warstwę ochronną, warstwę ochronną przed promieniowaniem ultrafioletowym i warstwę odblaskową. Banery odblaskowe (Baner odblaskowy) stosowany jest na billboardach, znakach drogowych, jego unikalną cechą jest to, że światło z reflektorów samochodów i innych źródeł tworzy na takim materiale błyski, przyciągając tym samym uwagę przechodniów i kierowców.

  Ten materiał, nawet bez nadruku, wygląda bardzo pięknie, błyszczy i mieni się, ponieważ zaimplementowano w nim wiele teorii optycznych. Efektu tego nie da się osiągnąć na żadnym innym materiale, przyciąga i zwiększa barwność reklamy. Unikalna zdolność rozprowadzania światła sprawia, że ​​materiał jest interesujący zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

  Do głównych niezaprzeczalnych zalet druku na banerze odblaskowym należą:

  1. Skuteczność – umieszczając reklamę na banerze odblaskowym wzdłuż nieoświetlonego odcinka drogi, sprawdzi się idealnie w nocy bez dodatkowego oświetlenia. Baner odblaskowy reklamowy odbija światło reflektorów przejeżdżających pojazdów i tworzy efekt jasno oświetlonego billboardu.
  2. Autonomia – ten rodzaj reklamy nie wymaga prądu. Ważny punkt przy umieszczaniu reklam na trasach międzymiastowych. Dwukrotnie zwiększasz skuteczność reklamy obejmując cały strumień poruszających się samochodów zarówno w dzień, jak i w nocy. Jednocześnie po prostu nie ma innego rozwiązania, jak wyróżnić billboardy na torze. Koszt prowadzenia przewodów elektrycznych jest wielokrotnie wyższy niż wszystkie możliwe progi opłacalności.
  3. Szybkość produkcji i niski koszt. Na zmianę roboczą możemy wyprodukować ogromną ilość banerów w formacie 6×3 m. W wysokiej rozdzielczości z maksymalną jasnością i nasyceniem kolorów.
  4. Szybkość instalacji i wymiany. Odblaskowy baner nie jest trudniejszy do zmiany niż zwykły baner. Wymiana banera (montaż/demontaż) nie trwa dłużej niż 30 minut.

  Baner odblaskowy reklamowy jest drukowany tuszami UV, co zapewnia długą żywotność, odporność na blaknięcie i doskonałe odbicie światła.

  Główną wartością tego cudownego materiału jest jego względna taniość i pełna autonomia. Jako reklama nocna – Banery odblaskowe (Baner odblaskowy) ten stosowany jest tam, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia oświetlenia elektrycznego lub takie oświetlenie wymaga znacznych nakładów finansowych. Zasada działania jest bardzo prosta: zapala się natychmiast pod wpływem bezpośredniego światła, jak znaki drogowe i jest najbardziej zauważalna dla kierowców samochodów.

  Chcesz głośno zareklamować swój produkt lub usługę? – Użyj Banery odblaskowe️!

  Druk na banerze odblaskowym ma jedną z najważniejszych zalet reklamy nocnej – nie wymaga stałego podświetlenia, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Taka reklama lepiej sprawdza się w słabo oświetlonych miejscach, a jej cechami są: wydajność, pełna autonomia, szybkość produkcji i montażu, łatwość demontażu. Zainteresowanie do Banery odblaskowe (Baner odblaskowy) cieszy się ogromnym zapotrzebowaniem w ciągu ostatnich kilku lat.

  Możesz być zainteresowany naszymi innymi produktami i usługami:
  Druk na banerze frontlit laminowany | Druk na banerze frontlit powlekany | Druk banerów reklamowych | Druk na siatce mesh | Druk na folii samoprzylepnej | Druk na folii okiennej one way vision | Druk na tkaninach |  Druk na tapecie | Druk na płótnie (canvas) | Druk na PCV | Druk na pleksi | Druk na dibondzie | Druk uv na płasko | Flagi reklamowe | Roll-up reklamoweDruk wielkoformatowy | Flagi firmoweŚcianki Pop-Up

  Wszystkie ceny i nasze produkty można znaleźć w cenniku.