Druk na banerze odblaskowym

Reklama, która jest aktywna nie tylko w dzień, ale także zauważalna w nocy

Od kilku lat rośnie zainteresowanie materiałami odblaskowymi. Są to zarówno wszelkiego rodzaju folie odblaskowe z podkładem samoprzylepnym (branding samochodów, znaki drogowe, stele, szyldy) jak i nadruk na banerze odblaskowym.

Wydruki wielkoformatowe na materiałachDruk UV 300 dpi szerokość 5 m PLN/m2Druk UV 1440 dpi szerokość 3,2 m PLN/m2
do 50m2od 50m2do 50m2od 50m2
Baner odblaskowy *43,836,352,545

Głównym urokiem nadruku na banerze odblaskowym jest jego pełna autonomia i względna taniość.

Baner odblaskowy to tkanina winylowa pokryta folią z soczewkami mikropryzmatycznymi na wierzchu. Skład takiej folii obejmuje fizyczną warstwę ochronną, warstwę ochronną przed promieniowaniem ultrafioletowym i warstwę odblaskową. Odblaskowy baner stosowany jest na billboardach, znakach drogowych, jego unikalną cechą jest to, że światło z reflektorów samochodów i innych źródeł tworzy na takim materiale błyski, przyciągając tym samym uwagę przechodniów i kierowców.

Ten materiał, nawet bez nadruku, wygląda bardzo pięknie, błyszczy i mieni się, ponieważ zaimplementowano w nim wiele teorii optycznych. Efektu tego nie da się osiągnąć na żadnym innym materiale, przyciąga i zwiększa barwność reklamy. Unikalna zdolność rozprowadzania światła sprawia, że ​​materiał jest interesujący zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

Do głównych niezaprzeczalnych zalet druku na banerze odblaskowym należą:

  1. Skuteczność – umieszczając reklamę na banerze odblaskowym wzdłuż nieoświetlonego odcinka drogi, sprawdzi się idealnie w nocy bez dodatkowego oświetlenia. Baner odbija światło reflektorów przejeżdżających pojazdów i tworzy efekt jasno oświetlonego billboardu.
  2. Autonomia – ten rodzaj reklamy nie wymaga prądu. Ważny punkt przy umieszczaniu reklam na trasach międzymiastowych. Dwukrotnie zwiększasz skuteczność reklamy obejmując cały strumień poruszających się samochodów zarówno w dzień, jak i w nocy. Jednocześnie po prostu nie ma innego rozwiązania, jak wyróżnić billboardy na torze. Koszt prowadzenia przewodów elektrycznych jest wielokrotnie wyższy niż wszystkie możliwe progi opłacalności.
  3. Szybkość produkcji i niski koszt. Na zmianę roboczą możemy wyprodukować ogromną ilość banerów w formacie 6×3 m. W wysokiej rozdzielczości z maksymalną jasnością i nasyceniem kolorów.
  4. Szybkość instalacji i wymiany. Odblaskowy baner nie jest trudniejszy do zmiany niż zwykły baner. Wymiana banera (montaż/demontaż) nie trwa dłużej niż 30 minut.

Wielkoformatowy baner odblaskowy jest drukowany tuszami UV, co zapewnia długą żywotność, odporność na blaknięcie i doskonałe odbicie światła.

Główną wartością tego cudownego materiału jest jego względna taniość i pełna autonomia. Jako reklama nocna – baner ten stosowany jest tam, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia oświetlenia elektrycznego lub takie oświetlenie wymaga znacznych nakładów finansowych. Zasada działania jest bardzo prosta: zapala się natychmiast pod wpływem bezpośredniego światła, jak znaki drogowe i jest najbardziej zauważalna dla kierowców samochodów.

Chcesz głośno ogłosić swój produkt lub usługę?

Druk na banerze odblaskowym ma jedną z najważniejszych zalet reklamy nocnej – nie wymaga stałego podświetlenia, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Taka reklama lepiej sprawdza się w słabo oświetlonych miejscach, a jej cechami są: wydajność, pełna autonomia, szybkość produkcji i montażu, łatwość demontażu. Zainteresowanie materiałami odblaskowymi cieszy się ogromnym zapotrzebowaniem w ciągu ostatnich kilku lat.