Druk banerów backlit

Baner oświecenia Backlit – rodzaj banera stosowanego w reklamie zewnętrznej z oświetleniem tylnym lub bez oświetlenia.

Baner backlit (Baner przezroczysty) Aby reklama przyciągała klientów i wywierała na nich wpływ, musi być wysokiej jakości. Jeśli chcesz wygrać cenowo, a jednocześnie uzyskać dobrą kampanię reklamową – proponujemy zwrócić uwagę na druk wielkoformatowy. Obraz w druku jest przenoszony na nośnik reklamowy, a następnie gotowa reklama jest umieszczana w ciągach komunikacyjnych, na fasadach budynków, w witrynach sklepowych lub na tablicach.

Podświetlana tkanina banerowa Backlit (Baner Backlit, Baner Backlight) jest to biała folia z PCW (zawierająca plastyfikatory i inne dodatki), wzmocniona siatką z nici poliestrowych. Zaletą w porównaniu z innymi rodzajami banerów jest to, że materiał ten charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością światła. Materiał ten jest szeroko stosowany w kasetonach świetlnych, citylightach i oznakowaniach.

Jakie są zalety stosowania reklamy wielkoformatowej? Po pierwsze, jest trwały: umieść nośnik reklamowy w odpowiednim miejscu, a będzie on pracował dla Ciebie przez wiele miesięcy. Po drugie, niska cena. Można wybrać dowolny nośnik reklamy, zastanawiając się, gdzie najlepiej go ulokować i jaki będzie jego oczekiwany efekt w przyszłości. Oferta nośników promocyjnych jest obecnie ogromna, ale ominięcie półprzezroczystej tkaniny banerowej jest nadal niemożliwe. Jeśli do produkcji płyty lub streczu użyto tej tkaniny – Twoja reklama będzie się wyróżniać na tle innych ofert. Dlaczego? Ponieważ uwagę klientów przyciągają nie tylko przyciągające wzrok sylwetki, ale także samo podświetlenie reklamy.

Poniżej podano ceny druku na Baner backlit (Baner Backlight).

Do jakiego rodzaju reklamy powinienem kupić baner backlit?

BackLight banner to tkanina banerowa o określonej gęstości i przezroczystości. Jest wytrzymały i charakteryzuje się wysoką jakością przepuszczalności światła, co stanowi ogromną zaletę przy opracowywaniu świetlnych produktów reklamowych. Baner backlit to doskonałe rozwiązanie do tworzenia wolumetrycznych konstrukcji podświetlanych i podświetlanych kasetonów reklamowych z oświetleniem wewnętrznym.

Tkanina banerowa BackLit (Baner Backlit, Baner Backlight) jest stosowana do dekoracji fasad, obiektów handlowych i rekreacyjnych. Baner BackLight nie zapobiega przedostawaniu się światła do pomieszczenia. Oczywiście warto też wspomnieć o jasności obrazu reklamowego. Niewątpliwie – jest chwytliwy, jasny i atrakcyjny!

Który druk banerów BackLight wybrać: baner wewnętrzny czy półwewnętrzny?

Baner backlit lub Baner Backlight mogą być drukowane w różnych rozdzielczościach. Na przykład, reklama jest umieszczona w pewnej odległości od klienta – w takim przypadku można zamówić druk w rozdzielczości 360 lub 600 dpi. Obraz będzie miał normalną jakość, ale nie wszystkie niuanse będą doskonale widoczne. Taka reklama wygląda całkiem dobrze, gdy jest umieszczona blisko klienta.

Zastosowanie tkaniny banerowej BackLit z półprzezroczystym nadrukiem ma znaczenie przy projektowaniu banerów, tablic itp., które będą działać w ciemności; można ją również wykorzystać do dekoracji frontów sklepów, fasad budynków – efekt będzie znakomity, a Ty zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Intprint oferuje wydruki w rozdzielczości 360 i 720 dpi w tej samej cenie! Na przykład zamierzasz promować produkt w formie kasetonu świetlnego umieszczonego wzdłuż ulicy, na wysokości oczu potencjalnego nabywcy/konsumenta. W takim przypadku lepiej jest wybrać mocną baner backlit. W ten sposób obraz będzie działał zarówno w dzień, jak i w nocy (podświetlany). Ale uwaga: aby uzyskać doskonały obraz, rozdzielczość musi wynosić 1440 dpi. Wysokiej jakości  wydruki reklamowe na wysokiej jakości tkaninie banerowej BackLight w korzystnej cenie oferuje drukarnia Intprint!

Drukujemy reklamę na tkaninie banerowej BackLit lub backlight po najniższej cenie w Polsce. Przekonasz się o jakości materiału i realizmie obrazu – praca będzie wykonana perfekcyjnie, mimo niskich cen. Wszystkie Państwa zamówienia realizujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu nie musimy ponosić kosztów produkcji materiałów promocyjnych. W rezultacie użytkownik otrzymuje produkt wysokiej jakości po przystępnej cenie.

Specjaliści Intprint wybiorą materiał do druku , który jest dostosowany do rodzaju reklamy i jej treści. Pomożemy również określić rodzaj druku – wewnętrzny lub półwewnętrzny. Współpracując z nami, otrzymujesz naprawdę gotowe rozwiązanie reklamowe. Wybrałeś materiał na reklamę, a także zdecydowałeś o rozdzielczości druku: następnym krokiem będzie opracowanie layoutu.

Zadaniem reklamy – przyciągnąć, zatrzymać, zmotywować do zakupu, więc tutaj bez profesjonalnych projektantów nie może się obejść. Czy masz gotowy szablon? Jesteśmy gotowi do współpracy, ale najpierw trzeba uzgodnić wszystkie szczegóły z naszymi ekspertami (wymagania dotyczące layoutu reklamowego można zobaczyć na naszej stronie internetowej).

Intprint – jakość druku i serdeczna współpraca z każdym klientem!

Możesz być zainteresowany naszymi innymi produktami i usługami:
Druk na banerze frontlit powlekany | Druk banerów reklamowych | Druk na siatce mesh | Druk na folii samoprzylepnej | Druk na folii okiennej one way vision | Druk na tkaninach | Druk na banerze odblaskowym | Druk na tapecie | Druk na płótnie (canvas) | Druk na PCV | Druk na dibondzie | Druk uv na płasko | Flagi reklamowe | Roll-up reklamowe | Flagi firmoweŚcianki Pop-Up

Wszystkie ceny i nasze produkty można znaleźć w cenniku.