Wersje językowe

Papier citylight

Odznacza się wysokim stopniem przepuszczalności światła. Papier citylight służy przede wszystkim do podświetlenia reklamy. Z uwagi na charakterystyczną gramaturę oraz wykończenie materiału produkt zapewnia wysoki stopień estetyczny reklamy. Rzucany na jego powierzchnię strumień światła akcentuje grafikę oraz treści promocyjne. W efekcie wizualnym widoczny jest bardzo wyrazisty kontrast oraz mocne nasycenie barw.

Z uwagi na swoje właściwości papier citylight wyróżnia szerokie zastosowanie. Powszechnie wykorzystywany jest w reklamie zewnętrznej, w szczególności w miejscach o dużej intensywności ruchu takich jak:

  • stacje metra, dworce, lotniska;
  • centra handlowe, supermarkety;
  • centra miast, okolice najważniejszych atrakcji i zabytków;
  • deptaki, promenady;
  • inne.

Wykorzystywany jest głównie w zamkniętych gablotach bądź innych formach ekspozytorów, przede wszystkim z uwagi na stosunkowo niską wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych (w szczególności wodę). Może być wykorzystywany także jako element popularnych w ostatnim czasie tzw. mebli miejskich. Grupę docelową tego rodzaju reklamy stanowi bardzo szerokie grono konsumentów, którzy korzystają ze środków komunikacji miejskiej i eksplorują przestrzeń miast. Zaliczają się do nich również te osoby, które w ograniczonym stopniu mają kontakt z internetem bądź telewizją. Stosujemy przy tym technikę druku solwentowego i mildsolwentowego, UV oraz lateksowego. Gotowe produkty wykazują się rozdzielczością 300, 600, 720 bądź 1200 dpi – w zależności od wybranego rodzaju.

Papier citylight Papier citylight
Sklep jest w trybie podglądu
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe