Wersje językowe

Banery

Ich wyróżnikiem są duże rozmiary. Banery stanowią jeden z popularniejszych rodzajów reklamy wielkoformatowej. Powstają z reguły na specjalnej tkaninie banerowej, która odznacza się elastycznością oraz sprężystością, dzięki czemu bez problemu można ją zawiesić na różnego rodzaju konstrukcjach. Materiał bardzo dobrze wchłania atramenty i tusze stosowane w druku solwentowym, lateksowym oraz UV. Ponadto odznacza się odpornością na działanie czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie słoneczne, opady, uszkodzenia mechaniczne.

Jakie typy banerów wyróżniamy?

Pod tym ogólnym pojęciem mieszczą się produkty, które posiadają unikalne cechy. W związku z tym wyróżnia się banery:

  • frontlit – wykonane z materiału winylowego, służą do zadrukowania jednostronnego. Zalecane głównie do wykonywania nośników reklamowych, na które światło pada od przodu.
  • backlit – bazują na winylowym materiale, który charakteryzuje się bardzo dobrym rozproszeniem światła. Wykorzystywane są przy druku do podświetleń.
  • blockout – powstają w oparciu o materiał ze specjalną wkładką, która zmniejsza przepuszczalność światła. Z reguły stosowane są do zadruku obustronnego.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się banery typu frontlit, backlit, blockout. Wykonujemy je z zastosowaniem techniki solwentowej i mildsolwentowej, UV oraz lateksowej. Przygotowujemy reklamy zgodnie z indywidualnym zamówieniem. 

 Baner frontlit  Baner backlight  Baner blockout
 Baner powlekany  Baner frontlit  Baner backlight

 

Sklep jest w trybie podglądu
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe